Jak sprawdzić kto dzwonił

Nawet jeśli nasza książka telefoniczna jest wypełniona doszczętnie, z pewnością nie posiadamy numerów do wszyściutkich osobników, jacy żyją na tym świecie. Czasem zastanawiamy się zatem, kto dzwoni, o ile na tapecie głównej komórki pojawia się obca kombinacja cyfr. Najczęściej w takich chwilach po prostu nie odbieramy, bo nie lubimy kontaktować się z obcymi ludźmi. Niemniej jednak jeżeli obcy nam numer zadzwoni ponownie, zechcemy dowiedzieć się, kto może być jego właścicielem. A jak to odkryjemy?

Nie powinniśmy od razu biec na komisariat, bo przecież nie każde obce telefony tworzone są przez oszustów. Często nieznany numer telefonu może należeć do człowieka z naszej paczki przyjaciół, który po prostu kupił nowy aparat telefoniczny lub zmienił dotychczasowego operatora. A jeżeli posiadamy dostęp do Internetu, sami sprawdzimy bez problemów, kto dzwonił. Musimy w tym celu wpisać nieznany numer do sprawdzonej wyszukiwarki albo od razu skorzystać z witryny, która interesuje się badaniem oraz opisywaniem różnych numerów. Ona właśnie powie nam, co to za numer i do kogo on prawdopodobnie należy. Wtedy samodzielnie ustalimy, czy chcemy odebrać tajemniczy telefon.

Zwykle jednak powinniśmy odbierać nawet tego typu dziwne połączenia. Jeżeli bowiem nie mamy pojęcia, czyj to numer, możemy nawet niechcący odrzucić połączenie przyjaciela, który chce naszej pomocy.

http://nieznanenumery.pl/

Leave a Comment