Nowe mieszkania Kraków

Jeżeli poszukujesz wspaniałego mieszkania w Krakowie to imponującym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu imponujących kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające podwyższoną energooszczędność. Prócz tego będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Oprócz wszystkie ściany zostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie wyekwipowany w wspaniałą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną urządzone w doskonałe rolety zewnętrzne. Bez wątpienia cały teren osiedla pozostanie ogrodzony oraz zamknięty, a dodatkowo objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę wspaniałe miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – poza tym w nowym mieszkaniu to doskonałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to kapitalna, oddana już inwestycja, jaka jest umieszczona tylko 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten imponujący obiekt jest wyposażony między innymi w windę oraz garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Oprócz tego cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Mało tego na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a oprócz tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę kapitalne miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas dzisiejsze oraz kapitalnie stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to imponujące miejsce zarówno dla Ciebie jak dodatkowo dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort i wysoką wygodę oraz żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to idealne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w całym Krakowie. Teraz w sprzedaży jest 4 gotowe wspaniałe budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla uzyskany jest niesłychanie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte wspaniałe punkty usługowe i jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych gwarantują duży komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu i internetu, a poza tym cały teren jest ogrodzony i chroniony. Na domiar tego mamy dostęp do imponującego placu zabaw dla dzieci. Nadzwyczaj dobrym elementem jest to, że budynki są klimatyzowane. Dodatkowym ogromnie ciekawym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak czarownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to świetne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, posiadające idealną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę kapitalnym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Na pewno w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt pozostał tak dokonany, iż zaspokoi wyczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niegłośna okolica posiadająca orzeźwiające powietrze i olśniewający mikroklimat. Odnajduje się ona niedaleko Parku Jurajskiego, stanowiącego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Można korzystać z terenów perfekcyjnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Otoczenie przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelakich usług, jakie oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla przewidziana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Aby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaplanowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze wspaniałym rozwiązaniem dla nas oraz całej naszej rodziny. Kapitalna lokalizacja, cudna okolica sprawi, że każdy będzie wybitnie zadowolony z mieszkania w owym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeżeli chcesz zamieszkać w Krakowie oraz dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to olśniewającym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to ustronna willa w jakiej zaprojektowano tylko pięć komfortowych, niezmiernie efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, szykowną architekturą i wysokim standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, które w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty posiadają ogromne balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku opracowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest tylko dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc imponujące miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak pięknej okolicy i w miejscu, które zapiera dech w piersiach

Leave a Comment